|
W obecnych czasach, przy tak "wspaniałym" klimacie wokół piłki nożnej w Polsce (zamykanie stadionów, trybun, odstraszanie mandatami) chetnym na zainwestowanie w jakikolwiek klub może być tylko ktos kto chce wyprać brudne pieniadze i ...zniknąc równie szybko jak przyszedł.
|