Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1183
Stary 02.09.2012, 12:36
Ja nie dotrwałem ale z tego co czytałem to trochę chłopak oberwał. No ale była to walka trochę "na szybcika", z posiadaczem pasa mistrzowskiego więc raczej nie ma się co dziwić wynikowi. Szkoda, ale rozsądnie myśląc chyba nikt nie stawiałby wiele na Grześka...
Odpowiedz cytując