Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2147
Stary 02.09.2012, 09:59
Trenera mozna zmienic tylko po co? Fakt probierz jak pokazał w ostatnim czasie wybitnym trenerem nie jest, zdecydowanie przecietny jest ale tu nawet jak przyjdzie najlepszy trener to majac taki skład duzo nie ugra, najpierw trzeba zmienic podejscie ludzi z gory do klubu bo to ze wyprzedaja piłkarzy moze daje oszczednosci ale nie patrza na to ze takie ruchy kadrowe + wyniki zmniejszaja liczbe kibicow a i o sponsorów bedzie coraz trudniej. Na dodatek powoli rozmywaja marke Wisły która budowali latami.
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując