tofik napisał(a):

|
Stawiam każdą kasę, że Śląskowi zwolnienie Lenczyka nie wyjdzie na dobre.
|
Ja im życzę Smudy lub Radolskiego, który wyciśnie ich jak cytrynę i przeczołga jak szmaty bo tylko na to te piłkarzyny zasługują.
W ogóle to polskie drużyny najlepiej się prezentowały kiedy kopacze biegali po górach i ćwiczyli z piłkami lekarskimi
zamiast wyjazdów na drogie wczaso-zgrupowania w ciepłych krajach. Po prostu większość kopaczy jest w takim wieku,
że i tak już się operować piłką nie nauczą więc chyba lepiej pracować nad wytrzymałością i kondycją bo tylko tym możemy nawiązać walkę na międzynarodowej arenie.
Zresztą jeśli zarówno w ekstraklasie i 1 lidze prowadzą zespoły klecone na ostatnią chwilę i przygotowujące się bez tych wszystkich śmiesznych zgrupowań i .......enia farmazonów to chyba to nie jest przypadek i o czymś świadczy.
edit: no proszę, milo, że ktoś znany się ze mną zgadza ->
http://sport.interia.pl/felietony/zb...ian,nId,632335 