Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22083
Stary 02.09.2012, 09:23
tofik napisał(a):Wyświetl post
Stawiam każdą kasę, że Śląskowi zwolnienie Lenczyka nie wyjdzie na dobre.
Ja im życzę Smudy lub Radolskiego, który wyciśnie ich jak cytrynę i przeczołga jak szmaty bo tylko na to te piłkarzyny zasługują.

W ogóle to polskie drużyny najlepiej się prezentowały kiedy kopacze biegali po górach i ćwiczyli z piłkami lekarskimi
zamiast wyjazdów na drogie wczaso-zgrupowania w ciepłych krajach. Po prostu większość kopaczy jest w takim wieku,
że i tak już się operować piłką nie nauczą więc chyba lepiej pracować nad wytrzymałością i kondycją bo tylko tym możemy nawiązać walkę na międzynarodowej arenie.
Zresztą jeśli zarówno w ekstraklasie i 1 lidze prowadzą zespoły klecone na ostatnią chwilę i przygotowujące się bez tych wszystkich śmiesznych zgrupowań i .......enia farmazonów to chyba to nie jest przypadek i o czymś świadczy.

edit: no proszę, milo, że ktoś znany się ze mną zgadza -> http://sport.interia.pl/felietony/zb...ian,nId,632335
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 02.09.2012 o godz. 09:52.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując