borys napisał(a):

|
[...] Cupial to nie JW - Fakt. JW cos po sobie jednak pozostawil a tu idziemy w kierunku likwidacji.
|

Jasne 8 MP, kilka sezonów w pucharach i... porównanie, jak z księżyca z kimś, kto gdyby nie sprzeciw Kibiców Gieksy bez żadnych skrupułów zostawiłby zgliszcza po dwóch latach rozpierduchy bez żadnych efektów (w naszej nędznej Ekstraklasie).
Rozumiem krytykę obecnego marazmu, też mi serce pęka, jak widzę ogrywających nas ogórków i naszych kopaczy kopiących się po głowach, ale Panowie nie popadajmy w skrajności. Trochę obiektywizmu mimo wszystko.