Temat
:
Fantasyliga - dołącz do ligi Wislakrakow.com (archiwum)
Wyświetl pojedynczy post
aphroditeN
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
62
01.09.2012, 21:29
właśnie tak jest w opisanym przeze mnie przypadku. Podstawowy obrońca nie gra, a dwaj rezerwowi punktują po 4 i 6 (przykładowo). stąd moje pytanie. Dostane 4 czy 6 ?
aphroditeN
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aphroditeN
Znajdź inne posty napisane przez aphroditeN