Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2130
Stary 01.09.2012, 19:12
comek prędzej nie zobaczysz Legionisty niż Probierza w Wiśle a załamany Smuda pójdzie za kasą do Śląska albo do Polonii niż do Wisły stalsanok1946 z tej mąki chleb może będzie ale chyba drugoligowy .Aczkolwiek comeck zgadzam sie że Legionista ponosi wine zresztą Legionista sprzedał Kirma przed meczem z Polonią który mógł zagrać ostatni mecz przed transferem zwłaszcza że Meleks był kontuzjowany i Legionista wiedział o tym .Jak długo Legionista będzie tak długo Probierz będzie miał okrojony skład na ligę i PP
Odpowiedz cytując