comek prędzej nie zobaczysz Legionisty niż Probierza w Wiśle a załamany Smuda pójdzie za kasą do Śląska albo do Polonii niż do Wisły
stalsanok1946 z tej mąki chleb może będzie ale chyba drugoligowy .Aczkolwiek comeck zgadzam sie że Legionista ponosi wine zresztą Legionista sprzedał Kirma przed meczem z Polonią który mógł zagrać ostatni mecz przed transferem zwłaszcza że Meleks był kontuzjowany i Legionista wiedział o tym .Jak długo Legionista będzie tak długo Probierz będzie miał okrojony skład na ligę i PP