Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 01.09.2012, 16:59
lazy napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze pomęczę ten temat. Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego w wyjściowej 11 zagrał Chavez zamiast Bunozy? Dlaczego Burliga zamiast Kew?
Eee.. może dlatego, że Gordan stracił ostatnio matkę, i nikt za bardzo nie wie co jest w jego głowie, a to oddziałowywuje na wydarzenia boiskowe. Dajmy czas temu chłopakowi.

Zgadzam się co do Burligi. Jest on tragicznie słaby. Gra tylko do tyłu, zero polotu w ofensywie, słabiutko w obronie. I do tego wcale nie jest młody. Niestety z braku laku musi grać, bo Jaliens to ten sam poziom żenady. Czekam na Jovanovicia.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując