lazy napisał(a):

|
Jeszcze pomęczę ten temat. Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego w wyjściowej 11 zagrał Chavez zamiast Bunozy? Dlaczego Burliga zamiast Kew?
|
Eee.. może dlatego, że Gordan stracił ostatnio matkę, i nikt za bardzo nie wie co jest w jego głowie, a to oddziałowywuje na wydarzenia boiskowe. Dajmy czas temu chłopakowi.
Zgadzam się co do Burligi. Jest on tragicznie słaby. Gra tylko do tyłu, zero polotu w ofensywie, słabiutko w obronie. I do tego wcale nie jest młody. Niestety z braku laku musi grać, bo Jaliens to ten sam poziom żenady. Czekam na Jovanovicia.