Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 01.09.2012, 15:22
To po co Probierz chcial Sikorskiego jak po boisku biega Kaminski. Po co ten Frederikson jak juz Bunoza na lewej lepiej gral. O Quioto narazie szkoda gadac bo jedyne co pokazal to idiotyzm. Jest tak krucho z kasa a wydaje sie pewnie nie tak male sumy na sprowadzanie jakis ogorkow.
Odpowiedz cytując