Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2116
Stary 01.09.2012, 15:21
zolw napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę wierzycie, że inny trener coś zdziała?
Oczywiście, tak jak wiele zdziałał np: Maaskant 2 lata temu przychodząc po Kasperczaku i Kulawiku.

U nas wiele rzeczy wygląda źle, wiele spraw i elementów funkcjonowania klubu trzeba poprawić/zmienić. Trener z pewnością sie do nich zalicza. Przy Probierzu nawet najlepsza drużyna mogłaby się stoczyć na samo dno.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując