zolw napisał(a):

|
Naprawdę wierzycie, że inny trener coś zdziała?
|
Oczywiście, tak jak wiele zdziałał np: Maaskant 2 lata temu przychodząc po Kasperczaku i Kulawiku.
U nas wiele rzeczy wygląda źle, wiele spraw i elementów funkcjonowania klubu trzeba poprawić/zmienić. Trener z pewnością sie do nich zalicza. Przy Probierzu nawet najlepsza drużyna mogłaby się stoczyć na samo dno.