Mati_ napisał(a):

Ale nie porównujmy drużyny Maaskanta do drużyny Probierza - bo to nie ma sensu.
Maaskant miał kase na transfery, a Probierz jej po prostu nie ma. Ot taka duża różnica. Dlatego wczoraj po boisku biegał 17-letni debiutujący Kamiński zarabiający n-ty razy mniej niż Dudu Biton.
|
Powiedz mi którego z tych "milionowych" graczy Maaskanta nie ma dziś w Wiśle co powoduje ból głowy Probierza?
Lameya, Nuneza i Bitona?
Pozostali grali tez za Maaskanta