Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 01.09.2012, 14:36
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Ale nie porównujmy drużyny Maaskanta do drużyny Probierza - bo to nie ma sensu.

Maaskant miał kase na transfery, a Probierz jej po prostu nie ma. Ot taka duża różnica. Dlatego wczoraj po boisku biegał 17-letni debiutujący Kamiński zarabiający n-ty razy mniej niż Dudu Biton.
Powiedz mi którego z tych "milionowych" graczy Maaskanta nie ma dziś w Wiśle co powoduje ból głowy Probierza?
Lameya, Nuneza i Bitona?
Pozostali grali tez za Maaskanta
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując