Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 01.09.2012, 14:02
Tu nie chodzi o grajków takich czy innych , tylko o to że nie oni nie maja zielonego pojęcia co maja grać i wyglądają na ospałych .Jak dla mnie to jest wina trenera.
Odpowiedz cytując