wiślak 86 napisał(a):

1raz 100
2raz 200
3raz 400
4raz 800
5raz 1600
6raz 3200
gilardino ma rację szkoda nerwów bo nawet jak grasz na remisy to trafisz tak ze nie zremisują przez cala runde i lezysz kwicząc.
ja ponawiam pytanie o bukmacherów u których bez wpłaty moge pograć za jakiś ich bonus.
|
Szukasz lig w ktorych jest duzo remisow... np.serieB chyba na Real lub Barce musial bys stwaic zeby nie bylo remisow caly sezon..

na remisy stawka oscyluje w granicy 3 zl wiec zarabawiasz znacznie wiecej gdy wkoncu siadzie.... zreszta sa i spotkaniach w ktorych stawka na remis jest na poziomie duzo wyzszym...
http://www.livescore.in/pl/mecz/bJ2G...zczegoly-meczu