Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10832
Stary 01.09.2012, 13:24
Czyli to nie ma sensu. Zremisować dana drużyna kiedyś po prostu musi. Jak grasz różne drużyny/ różne zdarzenia, to możesz nie trafić nigdy.

To naprawdę się opłaca, pod warunkiem jaki napisałem wyżej- masz zdrowie i środki. Mam znajomego, który grywał progresją, ale ze względów zdrowotnych właśnie, odpuścił sobie.

No i progresji nie zaczynasz razem z początkiem sezonu. Czekasz np. 5- 7 kolejek i patrzysz, która drużyna jeszcze nie zremisowała, porównujesz z wcześniejszym sezonem i wybierasz tę, która ma największą szansę na remis.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując