Czyli to nie ma sensu. Zremisować dana drużyna kiedyś po prostu musi. Jak grasz różne drużyny/ różne zdarzenia, to możesz nie trafić nigdy.
To naprawdę się opłaca, pod warunkiem jaki napisałem wyżej- masz zdrowie i środki. Mam znajomego, który grywał progresją, ale ze względów zdrowotnych właśnie, odpuścił sobie.
No i progresji nie zaczynasz razem z początkiem sezonu. Czekasz np. 5- 7 kolejek i patrzysz, która drużyna jeszcze nie zremisowała, porównujesz z wcześniejszym sezonem i wybierasz tę, która ma największą szansę na remis.