Marszałek napisał(a):

|
Drużyna nawet bardzo dobrze się prezentowała, niemiej trzy elementy ma do poprawy. Oborona, pomoc i atak.
|
A bramka?
Lemur napisał(a):

Najbardziej przepłacona i przeinwestowana drużyna Wisły to była ekipa Łazarka i Smudy, a nie Wisła sprzed 2 lat - ale Twój umysł niestety tej oczywistości jak zwykle nie ogrania
|
Większych bredni dawno nie czytałem
