Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 01.09.2012, 13:01
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Drużyna nawet bardzo dobrze się prezentowała, niemiej trzy elementy ma do poprawy. Oborona, pomoc i atak.

A bramka?

Lemur napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej przepłacona i przeinwestowana drużyna Wisły to była ekipa Łazarka i Smudy, a nie Wisła sprzed 2 lat - ale Twój umysł niestety tej oczywistości jak zwykle nie ogrania
Większych bredni dawno nie czytałem
Ostatnio edytowane przez Lysy : 01.09.2012 o godz. 13:04.
Odpowiedz cytując