Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 01.09.2012, 12:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
za Maaskanta przegrywaliśmy po 0:1 nawet u siebie, ale caly czas gnietliśmy rywala, brakowało szczęścia pod bramką.
Wczoraj nie mieliśmy NIC do powiedzenia. Byliśmy tłem.
Gnietliśmy? Ja przypominam sobie mecze z Podbeskidziem i jedną akcję w 90 minucie. Podobnie w innych spotkaniach gdzie tworzylismy około 3 akcji w całym meczu. Gramy dokładnie tak samo. Tzn może wtedy byliśmy w bagnie po kolana to teraz jesteśmy po pas, ale ciągle to to samo bagno. 3 mecz z rzędu przegrany z Polnią u sienie (raz za Maaskanta i wtedy nic nie mieliśmy też do powiedzenie. I to nie przez to, że Diaz dostał czerwień). Czekam na mecz z Górnikiem, który jeśli chodzi o ustawianie się i prowadznie gry bije nas na łeb na szyję i znów 3 porażkę z rzędu.
Tak jak ktoś napisał. W tym roku naprawdę cel to utrzymanie.
Odpowiedz cytując