KOALIK napisał(a):

|
Nawoływanie o wprowadzanie młodych Polaków wzięło się po tym jak drużyna zbudowana za wielkie pieniądze jak na nasze warunki okazała się najbardziej przepłaconą drużyną w historii Polskiej ligi. Zawodnicy z zagranicy zarabiający strasznie wysokie pieniądze okazali się graczami pozbawionymi ambicji, zaangażowania, charakteru traktujący Wisłę jako dom spokojnej starości lub miejsce (...)
|
Przestań znów pieprzyć te swoje chore hasełka.
Drużyna Valckxa nie była zbudowana za żadne wielkie pieniądze i nie była przepłacona, gdyż zarobiła na siebie dobrą grą w pucharach.
Najbardziej przepłacona i przeinwestowana drużyna Wisły to była ekipa Łazarka i Smudy, a nie Wisła sprzed 2 lat - ale Twój umysł niestety tej oczywistości jak zwykle nie ogrania
Zagraniczni zawodnicy Wisły nie zarabiali nigdy żadnych gigantycznych pieniędzy - najlepszym przykładem to, że nie było ich na liście 10 najlepiej zarabiających piłkarzy ligi poza Genkowem i Gargułą. Nie okazali się też piłkarzami pozbawionymi ambicji tylko zawodnikami, którzy zdobyli mistrzostwo Polski i wyszli z fazy grupowej LE Pozbawiony ambicji i honoru jesteś jedynie Ty sam, w kółko wklejając te same bzdury, kłamstwa i oczerniając ludzi.
Tacy sportowi dyletanci jak Ty od dawna kopali dołki pod Holendrami i wymyślali razem z Piechniczkiem i Smudą różne urojone i szkodliwe hasła, właśnie w rodzaju "postaw na młodych Polaków". Doprowadziły ona do katastrofy w poprzednim sezonie, a ich wartość doskonale obrazują również obecne mecze.