Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 01.09.2012, 12:51
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Nawoływanie o wprowadzanie młodych Polaków wzięło się po tym jak drużyna zbudowana za wielkie pieniądze jak na nasze warunki okazała się najbardziej przepłaconą drużyną w historii Polskiej ligi. Zawodnicy z zagranicy zarabiający strasznie wysokie pieniądze okazali się graczami pozbawionymi ambicji, zaangażowania, charakteru traktujący Wisłę jako dom spokojnej starości lub miejsce (...)
Przestań znów pieprzyć te swoje chore hasełka.

Drużyna Valckxa nie była zbudowana za żadne wielkie pieniądze i nie była przepłacona, gdyż zarobiła na siebie dobrą grą w pucharach.

Najbardziej przepłacona i przeinwestowana drużyna Wisły to była ekipa Łazarka i Smudy, a nie Wisła sprzed 2 lat - ale Twój umysł niestety tej oczywistości jak zwykle nie ogrania

Zagraniczni zawodnicy Wisły nie zarabiali nigdy żadnych gigantycznych pieniędzy - najlepszym przykładem to, że nie było ich na liście 10 najlepiej zarabiających piłkarzy ligi poza Genkowem i Gargułą. Nie okazali się też piłkarzami pozbawionymi ambicji tylko zawodnikami, którzy zdobyli mistrzostwo Polski i wyszli z fazy grupowej LE Pozbawiony ambicji i honoru jesteś jedynie Ty sam, w kółko wklejając te same bzdury, kłamstwa i oczerniając ludzi.

Tacy sportowi dyletanci jak Ty od dawna kopali dołki pod Holendrami i wymyślali razem z Piechniczkiem i Smudą różne urojone i szkodliwe hasła, właśnie w rodzaju "postaw na młodych Polaków". Doprowadziły ona do katastrofy w poprzednim sezonie, a ich wartość doskonale obrazują również obecne mecze.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując