Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.09.2012, 12:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To czy brak wyników to wina trenera widać z obrazu gry.
Probierz ma w zasadzie 2 konkretnych zawodników, z czego 1 wytrzymuje jakieś 60 minut. Poza nimi ma wybór - albo zawodnik nieprzygotowany fizycznie albo debiutant.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
A po co, taki był najmocniejszy skład, co z tego ze nigdy? (nie pamiętam) nim nie graliśmy.
Skoro to był najmocniejszy skład to Maaskant jest idiotą, że nigdy tak nie grał. Spójrz jeszcze raz na swój "najmocniejszy skład" i przemyśl, dlaczego Robert nigdy tak zespołu nie ustawił.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czy Quioto grał kiedyś pierwszy plac? Więc o czym ty piszesz?
Z Podbeskidziem.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Mam nawet podejrzenie ze i Boguski i Melikson są "kontuzjowani".
Sprytnie sobie to Boguski wymyślił żeby tyle czasu symulować kontuzję.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Stokowiec jest lepszy i pewnie tańszy
Bo wygrał jeden mecz? Poza tym zatrudnienie nowego trenera to kontrakt Probierza + kontrakt nowego trenera, a to więcej niż sam kontrakt Probierza. Ponadto pewien cytat:
Stokowiec napisał(a):
Mój udział jest w nim niewielki, zdecydowanie ważniejsi sa tu zawodnicy.
Ostatnio edytowane przez Towarzysz Generał : 01.09.2012 o godz. 12:05.
Odpowiedz cytując