Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2107
Stary 01.09.2012, 11:48
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile jeszcze razy musimy zmienić trenera żeby wszyscy załapali, że nie to jest głównym problemem...

Mógłbyś mi podać jeden mecz w którym tak graliśmy?

4 braki w składzie + nieprzygotowany do sezonu Frederiksen.

Kontuzja.

Melikson jest kontuzjowany, a drugi "młody" wszedł za innego młodego (Quioto).
To czy brak wyników to wina trenera widać z obrazu gry.

A po co, taki był najmocniejszy skład, co z tego ze nigdy? (nie pamiętam) nim nie graliśmy.

Jakie cztery braki? W Bielsku Kirm był za słaby, a Boguski i Melikson nie byli kontuzjowani.

Czy Quioto grał kiedyś pierwszy plac? Więc o czym ty piszesz?

Mam nawet podejrzenie ze i Boguski i Melikson są "kontuzjowani".

Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie zgoda. Problem w tym, że nie stać nas na "Trenera", a zmiana "wyrobu treneropodobnego" na inny "wyrób treneropodobny" pozbawiona jest sensu.
Stokowiec jest lepszy i pewnie tańszy
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.09.2012 o godz. 11:52.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując