Ogryzek napisał(a):

* J - Jaliens - im większa ilość jednostek J tym większym paralitykiem okazał się dany obrońca w meczu. Przykładowo w meczu z Podbeskidziem Czekaj dostał 1 J
|
Ja tam bym się z Jaliensa nie naśmiewał. Był jaki był, ale on przez cały okres swego bytu u nas (do czasów Probierza) nie wykonał tylu baboli co każdy z naszych obrońców przez 45 minut wczoraj.
Inna sprawa, ze jak go obserwowałem w meczu z GKS to znać już było na nim rękę Probierza.
Ja raczej wczoraj miałem wrażenie, że mamy czterech Branco w obronie.