|
@Drozd:
1. Boguski kontuzjowany, zresztą jak zawsze.
2. Skoro Aris jest podobnym poziomem do Odense to czemu my z tym Odense biorąc dwumecz odpadlibyśmy. Te Odense też trzy razy było mistrzem więc nie wiem po czym wnosisz że to lepszy klub. Jeszcze Jaga z tym Arisem to debiutowała w pucharach co jest nie bez znaczenia bo oprócz Franka i Skerli bodaj to nikt tam nigdy nie grał w pucharach z zawodnikow, a u nas właściwie cała kadra już grała.
3. Jovanovic i Melikson kontuzja to nie wiem co tam robią, Hendricksen to pewnie Frederiksen który lepiej od Paljica to narazie nie wygląda. CZyli różnaca nagle z jednego zrobiła się do czterech. Pozatym Iliev nigdy nie był mistrzem Polski tylko grał Kirm wtedy w podstawowym, czyli już jest piątka w stosunku do mistrzowskiego sezonu. Pół składu. Dodatkowo Wilk wcale nie był wtedy jakimś super mocnym podstawowym, bo pierwszy był Sobol, a często przed Wilkiem potrafili wyjść czy Jirsak czy Siwakow.
Zresztą o czym my mówimy to było dwa lata temu, szmat czasu. W między czasie Śląsk zdobył mistrza i wykonał wbrew pozorom mniej roszad niż my i mając tego samego trenera też zjechał na dno.
Co do młodych na Bełchatów i Podbeskidzie to ciesz sie że Probież tego nie zrobił bo dziś byśmy mieli 0-1 punkt a nie cztery.
Ostatnio edytowane przez Baala : 01.09.2012 o godz. 11:27.
|