Ciekawe ile jeszcze razy musimy zmienić trenera żeby wszyscy załapali, że nie to jest głównym problemem...
Drozd napisał(a):

|
Pareiko-Cikos,Chawez,Jaliens,Palic-Małecki,Wilk,Melikson,Iliev,Kirm-Genkov
|
Mógłbyś mi podać jeden mecz w którym tak graliśmy?
Drozd napisał(a):

|
Pareiko-Jovanovic,Jaliens,Głowacki, Hendricksen-.....,Wilk,Melikson, Iliev,.(Kirm) Genkov.
|
4 braki w składzie + nieprzygotowany do sezonu Frederiksen.
Drozd napisał(a):

|
Dlaczego nie dał zagrać Boguskiemu?
|
Kontuzja.
Drozd napisał(a):

|
Dlaczego młodych zamiast wpuszczac na Bełchatów czy Podbeskidzie wpuszcza od początku z Polonią z którą zawsze było ciężko?
|
Melikson jest kontuzjowany, a drugi "młody" wszedł za innego młodego (Quioto).