Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2098
Stary 01.09.2012, 11:20
Ciekawe ile jeszcze razy musimy zmienić trenera żeby wszyscy załapali, że nie to jest głównym problemem...

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pareiko-Cikos,Chawez,Jaliens,Palic-Małecki,Wilk,Melikson,Iliev,Kirm-Genkov
Mógłbyś mi podać jeden mecz w którym tak graliśmy?

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pareiko-Jovanovic,Jaliens,Głowacki, Hendricksen-.....,Wilk,Melikson, Iliev,.(Kirm) Genkov.
4 braki w składzie + nieprzygotowany do sezonu Frederiksen.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nie dał zagrać Boguskiemu?
Kontuzja.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego młodych zamiast wpuszczac na Bełchatów czy Podbeskidzie wpuszcza od początku z Polonią z którą zawsze było ciężko?
Melikson jest kontuzjowany, a drugi "młody" wszedł za innego młodego (Quioto).
Odpowiedz cytując