Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 01.09.2012, 10:53
Właśnie się zastanawiałem czy objazd przez Dojczland autostradą nie wyjdzie relatywnie taniej - spalanie mniejsze no i czasowo nie wiem czy nie szybciej.
Ale chyba wybiorę przez Polskę.

Zastanawiam się czy na noc jechać?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując