|
Właśnie się zastanawiałem czy objazd przez Dojczland autostradą nie wyjdzie relatywnie taniej - spalanie mniejsze no i czasowo nie wiem czy nie szybciej.
Ale chyba wybiorę przez Polskę.
Zastanawiam się czy na noc jechać?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|