Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2095
Stary 01.09.2012, 10:45
Temat jest o trenerze, więc pozwólcie że na nim się skupimy.
Parę kamyczków do jego ogródka:

1) Obrona gra beznadziejnie. Zero zrozumienia, zero asekuracji, obowiązuje zasada albo się uda albo nie,
2) Wyprowadzanie piłki z linii obrony - masakra. Ani środkiem, ani bokiem. Aż dziw bierze że mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki. Znowu połechcę kilku Holendrofobów ale za Maaskanta wyglądało to o niebo lepiej.
3) Gra systemem 4-4-2, wszystko fajnie ale trzeba mieć do niej piłkarzy. Chyba w końcu trener to zrozumiał zmieniając ustawienie w II połowie.
4) Zmiany. Dlaczego wczoraj zszedł Wilk a nie Sobolewski? Przecież trener powinien wiedzieć w jakiej formie są jego piłkarze?
5) Wybór pierwszego składu. Jest z tym problem nie od dziś. Wczoraj wyglądało to wręcz na celową manifestację wobec Cupiała i Bednarza - "Patrzcie kim mam grać!!!".
c.d.n.
Odpowiedz cytując