Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60125
Stary 01.09.2012, 10:35
Okienko się skończyło więc czas na krótkie podsumowanie:

Transfery do Wisły to Fredriksen, Głowacki, Quioto, Sikorski.

Panie Jacku Bednarzu Wiceprezesu ds. Sportowych,
Bida z nędzą. To jest to podsumowanie. Nie wiem czym niejaki Fredriksen różni się od niejakiego Pajlicia? Głowacki - wiem wszyscy go chcieli, ale on w tej Turcji zapomniał jak się gra głową. Oglądał go ktoś w ogóle w Trabzonie? Czy po prostu zatrudniliśmy go za zasługi? Sikorski - tu nawet nie ma co dodawać. Wszystko w tym temacie już napisano. I teraz najlepsze = Quioto. Po wczorajszym meczu mam nadzieję że go zawieszą do końca rundy. Nie wiem jakim trzeba być debilem żeby tak osłabić zespół. Na dodatek ten gość nic do tej pory nie pokazał. NIC. No ale przecież go tak zachwalałeś Panie Jacku Bednarzu.
c.d.n.
Odpowiedz cytując