Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2093
Stary 01.09.2012, 10:25
Baala napisał(a):Wyświetl post
Popieram.

Zmienianie słabego na słabego...jaki to ma sens? Problemy są w składzie, zarządzaniu, w polityce. Dopiero jakby to było na normalnym poziomie można by się było zastanawiać kto na ławce.
To to znaczy co? Piłek w klubie nie ma? Bramki wywieźli na złom? Jakie problemy w składzie? Czym się on różni od mistrzowskiego? Biadolić i narzekać każdy potrafi. Polonia ma lepszy skład? Czy może przygotowywała się w lepszych warunkach? To jakim prawem leje nas na naszym własnym stadionie 3:1? Co ma od nas lepszego? Piłkarzy u nas nie chciano, bo niby za słabi. Bazy treningowej nie ma, co takiego sprawiło że nie robiliśmy sztycha? Każdy zdrowo myślący powie ze trener do bani. No, ale Stokowiec to chyba nie Murinho? Tylko najprawdopodobniej słaby polski trener, a potrafił w trzy tygodnie ze zbieraniny stworzyć drużynę która bezdyskusyjnie wygrywa na stadionie nastokrotnego Mistrza Polski. To czy w tej sytuacji naszego Misia można nazwać słabym? Uważam ze to zdecydowanie przesada, chłopa który nigdy w życiu nie trzymał w rękach siekiery nie można nazwać słabym drwalem on zwyczajnie drwalem nie jest.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując