Wyświetl pojedynczy post
butazango
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 01.09.2012, 09:52
W Polsce nie ma nikogo kto bylby lepszym wlascicielem niz Pan Boguslaw. Jezeli nowy wlasciciel to tylko z zagranicy, ja jednak wierze, ze jeszcze wszystko wroci na wlasciwe tory
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez butazango : 01.09.2012 o godz. 09:53.
Odpowiedz cytując