Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 01.09.2012, 09:45
Ja się najbardziej zastanawiam, co siedzi w tej chwili w głowie Cupiała, czy on myśli jak co roku że Wisła będzie walczyć o mistrza czy jest tego świadomy, że będziemy się bronić przed spadkiem, a na puchary nie ma żadnych szans.
Odpowiedz cytując