|
Oj ludzie ludzie jeszcze kurz po euro nie opadł a ci już Smudę by zatrudniali. Czy Wy nie nie wiedzicie, że Wisła składowo teraz jest średniakiem? Przecież taki Dwaliszwili to czysto piłkarsko niestety naszego Ceco zjada na śniadanie i to widać gołym okiem. To samo obrona, Czekaj, Chavez (swoją droga nie wiem co sie z nim stało), Fredriksen to nie są wielcy zawodnicy. Nasza jedyna nadzieja to pomoc, ale tylko pod warunkiem gry Meliksona. Ceco napastnik ok, ale chyba nie ma wątpliwości, że sam nic nie zagra. A ile można ugrać tylko pomocą? A jeśli jeszcze ktoś sądzi, że przyjdzie wielki Franz i dostanie 3 mln euro na transfery, to proponuję zejść na ziemię.
|