|
No to już wiemy, jak gra Wisła Probierza :(
Dla mnie Probierz to taki Smuda Bis - składnię ma lepszą w wypowiedziach, poza tym cały Frantz - trochę farciarz czasem (Jaga) , trochę mitoman, najmniej trener z prawdziwego zdarzenia.
Problem nie tkwi w tym czy go zmieniać i czy inny trener może wycisnąć więcej z zawodników bo moim zdaniem dobry trener umiałby poukładać zespół, jeśli nie na mistrzostwo to przynajmniej na grę, którą da się oglądać.
Problem w tym, że nie ma go na kogo zmienić.
Było Kazka zostawić - trenersko niekoniecznie duża różnica, ale nasz, sympatyczniejszy i gada mądrzej.
|