Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2085
Stary 01.09.2012, 09:05
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ale marudzicie.
Poszukajmy pozytywów w tym całym gównie.

Na przykład plusem jest to że nie damy dupy w derbach bo na szczęście żydownia jest ligę niżej

To jest pewne tylko w tym roku. Wczorajszy mecz dowodzi, że jeżeli Melikson odejdzie z klubu, do znowu będziemy mieli w Krakowie 2 kluby w jednej lidze - niestety nie tej najwyższej...
Odpowiedz cytując