Kocur napisał(a):

Ale marudzicie.
Poszukajmy pozytywów w tym całym gównie.
Na przykład plusem jest to że nie damy dupy w derbach bo na szczęście żydownia jest ligę niżej
|
To jest pewne tylko w tym roku. Wczorajszy mecz dowodzi, że jeżeli Melikson odejdzie z klubu, do znowu będziemy mieli w Krakowie 2 kluby w jednej lidze - niestety nie tej najwyższej...