Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60123
Stary 01.09.2012, 08:55
cfa napisał(a):Wyświetl post
Akurat z obrońcami nie ma aż takiego problemu, więc nie płakał bym. Bunoza w pierwszym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony, poza tym jest Czekaj, Uryga i Nalepa (na wypożyczeniu który mógłby wrócić na wiosnę).
Generalnie jeszcze 27 kolejek do mistrzostwa i trzeba mieć wiarę w to że się może udać
?
Daruj sobie i nie rób jaj na pogrzebie
Zwyczajnie i po ludzki proponowałbym troszkę przestawić sposób myślenia.Będzie tylko gorzej.Ale, możę wróci do klubu normalność.
Najgorsze co klub może teraz spotkać to znów zryw tzw "bos(s)a z Myslenic i zatrdunienie Smudy.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 01.09.2012 o godz. 08:58.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując