cfa napisał(a):

Akurat z obrońcami nie ma aż takiego problemu, więc nie płakał bym. Bunoza w pierwszym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony, poza tym jest Czekaj, Uryga i Nalepa (na wypożyczeniu który mógłby wrócić na wiosnę).
Generalnie jeszcze 27 kolejek do mistrzostwa i trzeba mieć wiarę w to że się może udać
|
?
Daruj sobie i nie rób jaj na pogrzebie

Zwyczajnie i po ludzki proponowałbym troszkę przestawić sposób myślenia.Będzie tylko gorzej.Ale, możę wróci do klubu normalność.
Najgorsze co klub może teraz spotkać to znów zryw tzw "bos(s)a z Myslenic

i zatrdunienie Smudy.