xanti1906 napisał(a):

|
Gość jest po kontuzji, daj mu 2 mecze na rozegranie się, bo takim wpisem się ośmieszasz. Gdyby go sprzedali to za 2 tygodnie byś płakał za Chavezem.
|
Akurat z obrońcami nie ma aż takiego problemu, więc nie płakał bym. Bunoza w pierwszym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony, poza tym jest Czekaj, Uryga i Nalepa (na wypożyczeniu który mógłby wrócić na wiosnę).
Generalnie jeszcze 27 kolejek do mistrzostwa i trzeba mieć wiarę w to że się może udać
