Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60122
Stary 01.09.2012, 08:43
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Gość jest po kontuzji, daj mu 2 mecze na rozegranie się, bo takim wpisem się ośmieszasz. Gdyby go sprzedali to za 2 tygodnie byś płakał za Chavezem.
Akurat z obrońcami nie ma aż takiego problemu, więc nie płakał bym. Bunoza w pierwszym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony, poza tym jest Czekaj, Uryga i Nalepa (na wypożyczeniu który mógłby wrócić na wiosnę).
Generalnie jeszcze 27 kolejek do mistrzostwa i trzeba mieć wiarę w to że się może udać
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując