|
Quioto po tym co zrobił mimo że widziałem w nim potencjał to nie wiem czy zasługuje na grę w Wiśle... po prostu takich rzeczy się nie robi, zakładając koszulkę w Wisły trzeba kierować się jakimiś zasadami, który on najwyraźniej nie ma. Rozumiem dostać czerwoną kartkę pod wpływem emocji, rozumiem nawet jak ktoś da komuś specjalnie w mordę. Nie rozumiem jednak frajerskiego, specjalnego chodzenia po leżącym przeciwniku w niegroźnym starciu. Tylko po to żeby zrobić mu krzywdę. Tego nie da się usprawiedliwić kłopotami z aklimatyzacją, problemami osobistymi, młodością. Małecki też robił różne głupoty ale takiego czegoś on nie zrobił nigdy.
Odeszła masa zawodników, nie wynikam już czy dobrych średnich czy słabych. Bednarz nie wzmocnił tej kadry nikim, żaden z jego autorskich pomysłów się nie sprawdził.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 01.09.2012 o godz. 08:03.
|