Maciuś napisał(a):

Cupial moze i ma kase ale rozumu za grosz.
15 lat niepowodzen w bitwie o lige mistrzow i niczego przez ten czas sie nie nauczyl. Ani bazy, ani akademii, ani skautingu.
|
Który z szefów pozostałych klubów się nauczył? Polska piłka leży i kwiczy. Niema drużyn w europejskich rozgrywkach. Co nam da realnie nowy właściciel? Mistrzostwo Polski i to wszystko. Nie czarujmy się nikogo w Polsce nie stać na LM jak patrzy na poziom naszych graczy krajowych. Przecież nie sprowadzi samych obcokrajowców w ogóle bez sensu. Na pewno to nie jest tak że będzie ktoś nowy i będzie cudnie.