Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 01.09.2012, 07:13
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Cupial moze i ma kase ale rozumu za grosz.
15 lat niepowodzen w bitwie o lige mistrzow i niczego przez ten czas sie nie nauczyl. Ani bazy, ani akademii, ani skautingu.
Który z szefów pozostałych klubów się nauczył? Polska piłka leży i kwiczy. Niema drużyn w europejskich rozgrywkach. Co nam da realnie nowy właściciel? Mistrzostwo Polski i to wszystko. Nie czarujmy się nikogo w Polsce nie stać na LM jak patrzy na poziom naszych graczy krajowych. Przecież nie sprowadzi samych obcokrajowców w ogóle bez sensu. Na pewno to nie jest tak że będzie ktoś nowy i będzie cudnie.
Odpowiedz cytując