Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60118
Stary 01.09.2012, 03:26
Mysle ze po dzisiejszym meczu znaczna czesc szanownych forumowiczow jest w wspanialym nastroju. wreszcie po wielomiesiecznej zmasowanej akcji w szeregach Wisly pojawili sie utesknienie zbawiciele "Mlode Chlopaki Polaki" !!!


Teraz gdy juz nasza ukochana Wisle zasilili "Mlode Chlopaki Polaki" jest cudowna sytuacja! Wreszcie poczulem sie zwiazany z tym klubem. Wiem ze nasze Wspaniale Chlopaki Polaki beda plakali po porazce tak jak i ja zreszta. Dziekuje bracia forumowicze za ta krucjate ktora odbyliscie ... Najpierw glowa zostala scieta na karku Maskanta. Po tym kolejne glowy lecialy tych wszystkich heretykow z bog wie jakich odleglych zakadkow swiata. Nastepnie spadla glowa Vlackxsa ... coz to byla za wielka chwila dla Wiselki. Podobno temu Vlacksowi to zamiast krwi to jakas substancja zraca wyciekla ... hmm Zwyciestwo, zwyciestwo, zwyciestwo!!! Teraz w Wisle graja tylko Mlode Chlopaki Polaki!!

Chwala wam kochani!! Mamy Mlodych Polakow Chlopakow i teraz juz nic nie powstrzyma nas od wspanialych chwil i sukcesow. Zaczelismy od jakze wspanialej porazki z Polonia i wszyscy sie poplakalismy. Plakali i Mlode Polaki Chlopaki, i plakali kibice na stadionie i wiele tysiecy kibicow przed odbiornikami telewizijnymi. Wszyscy polaczylismy sie w jedna wielka bardzo zwiazana rodzine. To bylo cos niezwyklego. Dla takich momentow jest sie kibicem. Dla takich momentow kocha sie Wisle Krakow!!

I co teraz? Teraz z naszymi Mlodymi Chlopakami Polakami juz nic nas nie powstrzyma! Bedziemy kroczyc do kolejnych wspanialych momentow i juz na zawsze bedziemy bardzo mocnie zwiazani z tym klubem. Chwala, chwala, chwala na wysokosci Mlodym Polakom Chlopakom i wszystkim oredownikom tychze wspanialych Mlodych Polakow Chlopakow.
Odpowiedz cytując