cfa napisał(a):

|
Po dzisiejszym meczu chciałbym aby Chavez wyjechał do któregoś z francuskich klubów o których można było wyczytać w mediach. Po co ma blokować rozwój młodym Wiślakom ? Nawet jak by mieli kaleczyć wszystko to i tak lepiej żeby oni byli na ławie i w pierwszym grał Bunoza niż Chavez który już niestety lepszy nie będzie.
|
Gość jest po kontuzji, daj mu 2 mecze na rozegranie się, bo takim wpisem się ośmieszasz. Gdyby go sprzedali to za 2 tygodnie byś płakał za Chavezem.