Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60116
Stary 31.08.2012, 23:56
cfa napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym meczu chciałbym aby Chavez wyjechał do któregoś z francuskich klubów o których można było wyczytać w mediach. Po co ma blokować rozwój młodym Wiślakom ? Nawet jak by mieli kaleczyć wszystko to i tak lepiej żeby oni byli na ławie i w pierwszym grał Bunoza niż Chavez który już niestety lepszy nie będzie.
Gość jest po kontuzji, daj mu 2 mecze na rozegranie się, bo takim wpisem się ośmieszasz. Gdyby go sprzedali to za 2 tygodnie byś płakał za Chavezem.
Odpowiedz cytując