|
Gdy czytam coś takiego: "Plan Wisły na ten mecz był następujący: - Chcieliśmy wpuścić młodych zawodników, żeby narzucić wysokie tempo meczu i zmusić Polonię do biegania, i przeprowadzić zmiany w drugiej połowie" to nabieram pewności że Smuda jest dla Wisły lepszą opcją niż Probierz.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 31.08.2012 o godz. 23:59.
|