Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2069
Stary 31.08.2012, 23:43
Gdy czytam coś takiego: "Plan Wisły na ten mecz był następujący: - Chcieliśmy wpuścić młodych zawodników, żeby narzucić wysokie tempo meczu i zmusić Polonię do biegania, i przeprowadzić zmiany w drugiej połowie" to nabieram pewności że Smuda jest dla Wisły lepszą opcją niż Probierz.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 31.08.2012 o godz. 23:59.
Odpowiedz cytując