Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2068
Stary 31.08.2012, 23:28
Probierz nie przygotował należycie zespołu do sezonu. Lepiej byłoby powiedzieć nie przygotował go w ogóle. A miał wszystkie po temu warunki. Nawet słabych zawodników można przygotować odpowiednio fizycznie do sezonu. Nawet słabych zawodników można nauczyć prostej organizacji gry. ITD. itd. Słabość kadrowa nie jest usprawiedliwieniem. Ośmieszyła nas drużyna, która miała się rozpaść a jej przygotowania trwały trzy tygodnie. Ośmieszyła nas w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

Każdy z naszych piłkarzy, którzy grali tu w zeszłym sezonie wygląda gorzej niż po okresie przygotowawczym zimowym, wykonanym przez Moskala.

Mnie jest obojętne czy zostanie czy nie, choroba Wisły jest gdzie indziej.
Byle już tylko nic więcej nie mówił i nie obrażał inteligencji kibiców.
Podobnie zresztą jak jego przełożony.
Odpowiedz cytując