Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 31.08.2012, 23:20
Rzeczywiście na stadionie dało się dzisiaj odczuć, a także usłyszeć z ust kibiców, że kończy się pewna epoka. Trzeba przyznać, że przez ostatnie lata zostaliśmy rozpieszczeni. Dlatego teraz trzeba zakasać rękawy i pokazać, że WISŁA to MY.
Odpowiedz cytując