Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 31.08.2012, 23:13
Frederiksen słabo ale TYLKO w obronie. W ataku naprawdę przyzwoicie, pozbyliśmy się Kirma, nie mamy skrzydłowych. Wróci Bunoza, pójdzie na lewą obronę, a Frederiksena dać na lewą pomoc?

Poza tym Szewczyk to naprawdę miłe zaskoczenie. A reszta dała dupy.

PS. Przeoczyłem coś z Jovanovicem? Czemu nie gra?
Odpowiedz cytując