|
Frederiksen słabo ale TYLKO w obronie. W ataku naprawdę przyzwoicie, pozbyliśmy się Kirma, nie mamy skrzydłowych. Wróci Bunoza, pójdzie na lewą obronę, a Frederiksena dać na lewą pomoc?
Poza tym Szewczyk to naprawdę miłe zaskoczenie. A reszta dała dupy.
PS. Przeoczyłem coś z Jovanovicem? Czemu nie gra?
|