Wyświetl pojedynczy post
mendeyts
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 31.08.2012, 23:11
Dokładnie.Ale jak dla mnie za mało doping ANTY.Ja wiem,przychodzimy dla WISŁY a nie jakiś żydów,ale jak graja z polonia to wypadało by troszke im pocisnać bardziej.Takie moje zdanie.
Odpowiedz cytując