Temat
:
[3 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, piątek 31 sierpnia 2012, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
mendeyts
Member
Od: 08.2007
Offline
#
266
31.08.2012, 23:11
Dokładnie.Ale jak dla mnie za mało doping ANTY.Ja wiem,przychodzimy dla WISŁY a nie jakiś żydów,ale jak graja z polonia to wypadało by troszke im pocisnać bardziej.Takie moje zdanie.
mendeyts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mendeyts
Znajdź inne posty napisane przez mendeyts