JOSE 841 napisał(a):

|
Zwycięstwo było ,był remis i jest porażka na pocieszenie 1porażka w sezonie. Mecz na przełamanie z Pogonią za tydzień. Bez paniki nawet najlepszym zdarza się przegrać jeszcze nic straconego Wisła cały czas jest w grze na 2 frontach w porównaniu do Lecha Wronki.Co dozwlonienia Probierza to ma za duży kredyt zaufania u C i najwcześniej odejdzie po sezonie.Aczkolwiek możliwe że Legionista jako pierwszy beknie jeszcze tylko kilka godzin i Legionista będzie sie tłumaczył z transferów i z braku sponsora
|
Szefie, a czy oszczędzanie było jego pomysłem czy "bossa z myślenic" ?

Nie gorączkuj się tak, bo przyjdzie Franek i jeszcze zatęsknisz za Probierzem
