Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2062
Stary 31.08.2012, 22:15
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Zwycięstwo było ,był remis i jest porażka na pocieszenie 1porażka w sezonie. Mecz na przełamanie z Pogonią za tydzień. Bez paniki nawet najlepszym zdarza się przegrać jeszcze nic straconego Wisła cały czas jest w grze na 2 frontach w porównaniu do Lecha Wronki.Co dozwlonienia Probierza to ma za duży kredyt zaufania u C i najwcześniej odejdzie po sezonie.Aczkolwiek możliwe że Legionista jako pierwszy beknie jeszcze tylko kilka godzin i Legionista będzie sie tłumaczył z transferów i z braku sponsora
Szefie, a czy oszczędzanie było jego pomysłem czy "bossa z myślenic" ? Nie gorączkuj się tak, bo przyjdzie Franek i jeszcze zatęsknisz za Probierzem

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując