|
A płaczecie jak małe dzieci. Jak to kiedyś mądrze powiedział Heniu Kasperczak:- Wisła jeszcze nie raz przegra mecz, którego nie powinna przegrać. Zdarza się. I tu nie ma co płakać, że liga słaba. Ciekawe, czy podobnie na ten temat myślą kibice Polonii. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Za 2 tygodnie może będzie lepiej.
|