Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 31.08.2012, 22:08
Dno i pięć metrów mułu... To ma być ta nowa Wisła W zasadzie to po ostatnich "wyczynach" naszych kopaczy przewidywałem,że z Polonią będzie ciężko, ale nie spodziewałem się aż takiej kompromitacji... No cóż - dla Cupiała i Bednarza jedna rada - trzeba było sprzedać jeszcze kilku zawodników...
Odpowiedz cytując