Dno i pięć metrów mułu... To ma być ta nowa Wisła

W zasadzie to po ostatnich "wyczynach" naszych kopaczy przewidywałem,że z Polonią będzie ciężko, ale nie spodziewałem się aż takiej kompromitacji... No cóż - dla Cupiała i Bednarza jedna rada - trzeba było sprzedać jeszcze kilku zawodników...