dynek.pl napisał(a):

|
Żeby od kogoś czegoś wymagać to najpierw trzeba mu stworzyć jakieś warunki - taki fragment na temat rozliczania pracy trenerów:
|
Bo przy podpisywaniu kontraktu trzeba też czegoś wymagać a nie cieszyć się z byle czego. Każdy trener narzeka na brak czasu ale jak Wojciechowski zadzwonił to każdy by leciał jak głupi.
Druga sprawa, półtora miesiąca przygotowań do sezonu, zgrywanie zespołu i przychodzi początek sezonu i nagle zmiany. Sikorski drugi mecz się z ławki nie dźwiga (a w sparingach grał regularnie), w środku pola znów para Sobol-Wilk. W pierwszych dwóch spotkaniach Szewczyk i Kamiński nawet na ławce nie siedzą a dziś pierwszy skład (w przypadku tego pierwszego na plus), ale gdzie tu logika. Pomijając że robił z nami co chciał zespół który na dwa tygodnie przed sezonem nie wiedział gdzie będzie grał, a o jakiś poważnych przygotowaniach nie wspominając.