Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2057
Stary 31.08.2012, 21:57
A mnie się wydaje że Probierza nie zwolnią nawet jak za 2 tygodnie przegra z Pogonią. Wisła oszczędza a trzebaby mu zapłacić coiciaż część wynagrodzenia. No chyba że sam będzie chciał odejść. W Jadze op ze 3 razy dymisję składał
Odpowiedz cytując