Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60115
Stary 31.08.2012, 21:52
Brawo Cupial, brawo Bednarz!!!

Dzis juz wiemy, ze Sikorski, Quioto sa "tak dobrzy", ze bierze sie ich pod uwage dopiero po chlopakach z ME.
Oddajemy Maleckiego i Kirma ale przeciez mamy kim zastapic bo u nas "talent na talencie"... bron boze nie sprowadzajmy nikogo.

Na to co dzieje sie z Sobolem szkoda patrzyc, 45 min to w tej chwili max.

Zawodnicy wnoszacy cos do gry na chwile obecna to Meliksn i Iliev a reszta to wklady do koszulek.

Ciecie kosztow ze wzgledu na brak pucharow jest zrozumiale ale to co zrobiono jest NISZCZENIEM klubu. Nikt przy zdrowych zmyslach nie pozbywa sie skrzydlowych i opiera gre na jednym zawodniku(ktorego i tak bez mrogniecia okiem chce sie pozbyc).

Cupial to nie JW - Fakt. JW cos po sobie jednak pozostawil a tu idziemy w kierunku likwidacji.
Odpowiedz cytując