Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2056
Stary 31.08.2012, 21:49
Przypuszczam ,że to był ostatni mecz Probierza. W poniedziałek go pewnie "honorowo" wywalą. On też pójdzie precz radosny i uśmiechnięty. Dyzma już się zbliża czyli z deszczu pod rynnę.
Odpowiedz cytując