Drozd napisał(a):

|
A taktyka, kopiemy do przodu i próbujemy przechwycić, a jak się nie uda to jadą? A potem dziwota ze Sobolowi pary brakuje kiedy biega tam i z powrotem a piłki nie dotyka.
|
Futbol totalny... Piłkarze biegają bez sensu, nie wiadomo co robić, dopiero była chwila gry, jak Polonia stanęła ( te 3 tygodnie przygotowań dały znać o sobie).
Żadnej myśli w tym nie ma ani taktyki niestety. Tzn. była taktyka-,,podajemy do Meliksona i niech coś zrobi", ale dzisiaj nie mogła być wprowadzona w życie. Rozwaliła nas drużyna, która miała być pośmiewiskiem ligi, a jej trener miał od razu na początku sezonu wylecieć.